Poděkování Martiny Zapletalové

Vážená paní Holubářová,
ráda bych Charitě Šumperk poděkovala za poskytnutou podporu a péči v době, kdy jsme se starali o naši babičku/maminku Soňu Poštulkovou, která zemřela v krásném věku 14. ledna 2022.
Díky Vaší organizaci jsme byli schopní si babičku nechat doma, poskytnout jí důstojný odchod a prožít s ní poslední chvíle jejího života. Jsem za tuto podporu a péči velmi ráda, babička tu byla vždy pro nás a my tu mohli být pro ni v tento smutný čas.
Největší část této starosti o babičku připadla na tetu Martu, která vše s Vaší oporou a pomocí zvládla. Během celé doby jste se zajímali nejen o stav naší babičky, ale i o to, jak to zvládá teta, jestli je vyspaná, jestli si nepotřebuje s někým promluvit atd. Byla to pro ni a pro nás velká podpora, jen vědomí, že může zavolat a vy jí poradíte/pomůžete stačí k tomu, aby byl člověk klidnější a danou situaci lépe zvládal.
Chtěli bychom poděkovat zejména paní Remešové, paní Sléhové, panu Svozilovi, paní Kratochvílové, kteří k nám nejčastěji jezdili. Dále děkujeme pečovatelkám, které nám pomáhaly babičku okoupat. 
Moc si cením práce, kterou vykonáváte a ještě jednou děkuji.

S pozdravem


Martina Zapletalová

DSC08244